Kertépítő állás, munka

Kertépítő állásra keressük kollégánkat, aki szakmai gyakorlattal rendelkezik.

Több éve kertépítéssel foglalkozó Be-Fa Kert Kft. vállalkozásunk munkatársakat keres kertépítő állás betöltésére.

Legyél kezdő vagy akár tapasztaltabb, ha gyakorlatias vagy és munkádra igényes, nyitott vagy a technológiai újdonságokra, új ismeretek elsajátítására és nem riadsz meg a fizikai munkától, jó helyen jársz!

Fontos, hogy ne okozzon gondot a napi szintű bejárás, ugyanis pákozdi telephellyel rendelkezünk, míg a munkáink főként Budapest, Székesfehérvár és Balaton környéki projekteken vannak.

Főbb feladatok a Kertépítő állással kapcsolatosan:

  • Kertépítési munkák végzése
  • Öntözőrendszerek építése
  • Kertfenntartási munkálatok
  • Robotfűnyírók telepítése
  • 2-5 fős csapatban végzett fizikai munka

A kertépítő álláshoz tartozó elvárások:

  • Jó problémamegoldó készség
  • Agilis munkavégzés
  • Terhelhetőség
  • Szakmai felkészültség
  • Rugalmasság

Előnyt jelent a kertépítő állással kapcsolatosan:

  • Növényismeret
  • Kertészmérnök vagy kertész technikus végzettség
  • B-kategóriás jogosítvány
  • Gyakorlat a kertépítés, kertfenntartás területén
  • Öntözőrendszer telepítésben való jártasság
  • Tapasztalat robotfűnyírókkal és azok telepítésével kapcsolatosan
  • Gépkezelői képesítés
  • Pákozd / Székesfehérvár / Budapest környéki lakóhely

Amit mi ajánlunk:

  • Ágazati szinten versenyképes jövedelem
  • Munkába járás támogatása
  • Hosszú távú munkahely
  • Változatos, szakmai kihívásokkal teli munka
  • Céges munkaruha
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Jó munkahelyi légkör
  • Szakmai továbbképzések, tréningek, oktatások

A jelentkezéshez szükséges:

  • Fényképes szakmai önéletrajz elküldése a lent található JELENTKEZÉSI űrlappal illetve e-mailen.
  • Pár soros motivációs levél/üzenet
  • Havi nettó jövedelemigény / előirányzott órabér megjelölése
  • Az esetleges kérdéseket telefonon / személyesen egyeztetjük!
A meghirdetett állás betöltésének várható időpontja: a jelentkezőktől függően akár azonnal!

Korábbi munkáink

Ezekhez hasonló munkakörnyezetben és projekteken tudsz velünk dolgozni, ha csatlakozol hozzánk.

Illetve ezen a linken megtalálod korábbi megbízóink véleményét is.

robotfűnyíró telepítése

KERTÉPÍTŐ ÁLLÁSRA

Csatlakozz a Be-Fa Kert csapatához teljes munkaidőben és dolgozz velünk nagy volumenű kert- , és öntözőrendszerek építési, robotfűnyírő telepítési és kertfenntartási projekteken. Jelentkezésedhez kérjük, hogy  csatold a szakmai önéletrajzod is!